- טרי
![אדידס מאת סטלה מקרטני Ultraboost 21 נעליים נשים אדידס מאת סטלה מקרטני Ultraboost 21 נעליים נשים](/mix/tomatus/19388-אדידס_מאת_סטלה_מקרטני_ultraboost_21_נעליים_נשים.jpg)
רשת מהונדסת למבנה, למתוח ולנשימה משופרת ריפוד קצף שהונח סביב צווארון הקרסול שלך ומתחת ללשון לקבלת התאמה ותחושה נוחים להפליא. מיטת רגליים מרופדת בנדיבות לכל נוחות היום. ריפוד קצף שהונח סביב צווארון הקרסול שלך ומתחת ללשון לקבלת התאמה ותחושה נוחים להפליא.מיוצר בארצות הברית או מיובא. מיוצר בארצות הברית או מיובא. לאדידס מאת סטלה מקרטני אולטרבוסט 21 יש עיצוב קל ומעוצב בקלות עם סולית אחיזה דביקה שתשמור על יציבות ובטוחה בכל תנועה. סגירת תחרה מסורתית להתאמה מאובטחת. מוצר זה מיוצר עם Prime
Green, סדרה של חומרים ממוחזרים בעלי ביצועים גבוהים. BOOST : BOOST הוא הכרית המגיבה ביותר שלנו אי פעם : ככל שאתה נותן יותר אנרגיה, כך תקבלו אדידס על ידי לוגו של סטלה מקרטני : אדידס מאת סטלה מקרטני מיתוג עליון : טקסטיל מטאלי עליון עליון : גרב בכלוב בכושר עליון עליון זה על ידי סטלה מקרטני ריצה נעליים עוזרות לתדלק את המיילים היומיים שלך באנרגיה אינסופית ונוחות מוחלטת. רשת מהונדסת למבנה, למתוח ולנשימה משופרת. ריפוד דמוי ענן מוודא שאתה מרגיש את זה, ומציע לך קדימה טעונה בטכנולוגיית Boost. מיטת רגליים מרופדת בנדיבות לכל נוחות היום. לאדידס מאת סטלה מקרטני אולטרבוסט 21 יש עיצוב קל ומעוצב בקלות עם סולית אחיזה דביקה שתשמור על יציבות ובטוחה בכל תנועה.