- טרי
![נעל בלט של ג'ולייט 2027 של קייפזיו נעל בלט של ג'ולייט 2027 של קייפזיו](/mix/tomatus/38126-נעל_בלט_של_ג'ולייט_2027_של_קייפזיו.jpg)
מוצרי Capezio נשארים בחזית באיכות ובהתקדמות טכנולוגית עם חידושים כמו סוליה המפוצלת, האיננסרט המתיחה, הדנסנייק וה- Taps
Neaker רירית פוליאסטר/כותנה מוברשת סופגת לחות. הגודל שווה לגודל נעלי הרחוב. נעלם בלט העור הרך כולל רצועות אלסטיות לא צמודות שתוכלו להתאים אישית את עצמכם, סולית זמש יולדת מפוצלת המחליקה בעדינות, רירית סופגת לחות, וקשת מפוסלת וחלקה שמתעצבת בכושר המושלם. החידוש של המוצרים שיצר סלווטורה קאפזיו ואת החביבות ששיתף עם הרקדנים עיצבו את הכיוון בו תגיע החברה שלו. בשנת 1887, בגיל 17, הוא פתח את חנותו בברודווי ורחוב 39, באלכסון מול בית האופרה המטרופוליטן הישן בעיר ניו יורק. עד מהרה הפכה החנות למקום מפגש עבור רקדנים שיעצרו לידם כדי לדון בצרכיהם ולקבל זוג נעליו. נעל הבלט של ג'ולייט של קפיזיו היא מהשורה הראשונה בכל מה שקשור לכושר, מכיוון שהיא מרגישה יותר כמו עור שני. סלווטורה קייזיו נולד בשנת 1871 במורו לוקאנו, איטליה. הוא לא מעוניין לעקוב אחר צעדיו של אביו כמהנדס בניין, הוא הפך לאמן מזכות עצמו, סנדלר. בתמונה זו הוקם מותג Capezio כדי לקדם ולהכיר בהישגים שוטפים והשתתפות בריקוד. נעל בלט עם חיתוך קו עליון וקשת כבל אלסטי בערפד. ככל שהפופולריות של קייזיו גדלה, רקדנים מרחבי העולם הפכו את זה לנקודה לבקר אותו ולרכוש את נעליו.