- טרי
![אדידס קפטיר 2.0 ילדים המריצים נעלי ספורט עם פסים צהובים אדידס קפטיר 2.0 ילדים המריצים נעלי ספורט עם פסים צהובים](/mix/tomatus/9057-אדידס_קפטיר_2.0_ילדים_המריצים_נעלי_ספורט_עם_פסים_צהובים.jpg)
אז תביא לילדך זוג נעלי ספורט של קפטיר 2 החלק העליון הסרוג הכחול כהה הוא גמיש ונוח, ואילו הפסים הצהובים מוסיפים פופ צבע. התאמה דמוית גרב; סגירת תחרה. התאמה דמוית גרב; סגירת תחרה. ענן מדרס של Cloud
Foam מפוסל. מדרסת הבינוני של Cloud
Foam מספקת ריפוד ותמיכה, מה שהופך את הנעליים הללו לאידיאליות לשעות משחק. סוליה חיצונית סינתטית. סוליה חיצונית סינתטית.0, שנועדו לגרום לילדים לעבור. למה פשוט ללכת כשאתה יכול לרוץ? זו השאלה שאדידס שואלת עם נעלי הספורט החדשות שלהם ב- Kaptir 2. סרוג עליון; רירית רשת. הנעליים הללו מושלמות לאורח חיים פעיל, בין אם הקטנה שלך נמצאת בצוות המסלול או סתם אוהבים לרוץ סביב גן המשחקים. ענן מדרס של Cloud
Foam מפוסל.0 ותראה אותם ממריאים!. סרוג עליון; רירית רשת.