- טרי
חברת הרכבת חניבאל וסנט ג ' וזף. - תעודת מלאי שהונפקה במלואה-נדיר ביותר
מניות מודפסות על ידי חברת הבנק הלאומי ג 'ון רוג' רס, הרבה לפני שהוא הפך לפסל אמריקאי פופולרי מהמאה ה-19, עבד ב-1856 ו-1857 כמכונאי ברכבת. אנא לברר אם מעוניין.חברת הרכבת חניבעל וסנט ג ' וזף. אגרות חוב ממחוזות לאורך המסלול יחד עם תרומה של 600,000 דונם (2,400 ק " מ2) באדמות שהצביעו על ידי הקונגרס ששולמו עבור הבנייה. הקו חיבר את הערים השנייה והשלישית בגודלה במדינת מיזורי לפני מלחמת האזרחים האמריקאית. מסילת הרכבת של חניבאל וסנט ג 'וזף הייתה מסילת הרכבת הראשונה שחצתה את מיזורי, שהחלה בהניבאל בצפון-מזרח והלכה לסנט ג' וזף, מיזורי, בצפון-מערב. מדהים ונדיר מאוד! מסילת הרכבת חניבאל וסנט ג ' וזף החלה לפעול בשנת 1847 והפסיקה את שירותה בשנת 1901 לתקופה של 54 שנים. נאמר כי הוא נשא את המכתב הראשון לפוני אקספרס ב-3 באפריל 1860, מרכבת שנמשכה מאחורי הקטר מיזורי. אברהם לינקולן רכב על המסלול ב-1859 בדרכו לנאום בקונסיל בלפס, איווה. הקווים נפגשו בצ ' יליקוטה, מיזורי, ב-13 בפברואר 1859. מסלול הבמה שהיה מקביל לו נקרא בעבר"מסלול הכלבים". המשימה הראשונה של קולונל יוליסס ס. סימן שהרכבת הניחה באתר התגלה בשנת 2009 במוזיאון הרכבת ברלינגטון צפון וסנטה פה בגיילסבורג, אילינוי. בניית הרכבת (הוקמה במהלך פגישה בשנת 1846 במשרד חניבאל של ג ' ון מרשל קלמנס, אביו של מארק טוויין) החלה בשנת 1851 משתי הערים.