• טרי
צעצועים 3 יחידות פיל פיל בקבוק מים ילדות אמבטיה צעצועים פעוט צעצועים לילדים צעצועים מקורה השקיה יכולה להשקיע מפלסטיק יכול צעצוע פיל אמבטיה אמבטיה סיר השקיה אמבטיה.

צעצועים 3 יחידות פיל פיל בקבוק מים ילדות אמבטיה צעצועים פעוט צעצועים לילדים צעצועים מקורה השקיה יכולה להשקיע מפלסטיק יכול צעצוע פיל אמבטיה אמבטיה סיר השקיה אמבטיה.

ILS 8.26
במלאי

של הסחורה

50 ס"מ/516 אינץ 'פחית השקיה מקורה. קטנים בגודל ובמשקל קל, ילדיכם יכולים לאחוז בקלות ולהחזיק את הצעצועים האלה. צעצועי אמבט פעוטות : מתאימים לכל גיל התינוק, הפעוט והילדים. מתנה טובה לחבריך או לקרובי משפחה. - צבע : כחול שמיים, צעצוע מקלחת לילדים ורודים. - עבודות משובחות עם מראה אטרקטיבי, צורת הפיל היצירתית, סיר השקיה מקסים ומהנה לפילים. הם כלים חמוקים חמודים שילדים צריכים להגיע לפרחים דקורטיביים, פרחי גן, ורדים וצמחי גינון. צעצועי אמבט פעוטות : מתאימים לכל גיל התינוק, הפעוט והילדים. - אין שום קצה, בטוח מספיק לילדים, אל תפגע בסיר השקיה של אמבט העור העדין שלהם. צעצוע אמבטיה פיל : קטן בגודל ובמשקל קל, הילדים שלך יכולים לאחוז בקלות ולהחזיק את הצעצועים האלה. צעצוע של סיר השקיה של פיל : ילדים בהשקיית ילדים : מגיע עם צעצועי השקיה של 3 יחידות אמבטיה, הגודל הוא בערך 14. סיר השקיה של מקלחת פיל : עשוי מחומר פרימיום, עמיד לשימוש, לא קל לשבור ולעוות. החבילה כוללת 3 x מאפייני צעצועי השקיה באמבטיה - גודל : 14. צעצועי אמבטיה לילדים : חומר פלסטיק ABS הופך אותו לעמיד ובר קיימא, בטוח ולא נזק לילדים לשחק. - הפוך את זמן האמבטיה לכיף עם דרך חינוכית לשחק ניסיון ומספק כיף מרתק לשמור על ילדים קטנים בבידור באמבטיה לילדים צעצוע אמבטיה. - מיוצר מחומר פרימיום, עמיד לשימוש, לא קל לשבור ולעוות ילדים יכול להשקות ילדים האם אתה דואג שצעצועי האמבטיה קטנים מדי או שהחומר אינו בטוח והילדים שלך יאכלו בטעות? צעצועי האמבטיה שלנו הם משהו שכמעט כל ילד צעיר נהנה ממנו.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה

Wonmon Christman
  • טרי

Wonmon Christman

ILS 7.99

השתמש בספר או את היד שלך כדי ללחוץ על הבד כדי לגרום למקדחות להידבק בחוזקה השתמש בעט המקדחה כדי לקחת דבק כ�