• טרי
Baoblaze 2x 50 QR צלחת עשויה מאלומיניום בסגנון

Baoblaze 2x 50 QR צלחת עשויה מאלומיניום בסגנון

ILS 1.67
במלאי

של הסחורה

של סיבוב גוף, אך גם מגן על החלק התחתון של המצלמה מפני נזק - עיצוב כרית גומי ייחודי לא רק משפר את ההתנגדות עם גוף המטוס, מצמצם את האפשרות של סיבוב גוף, אלא גם מגן על קרקעית המצלמה מפני נזק. מפרט : - דגם : -50 - חומר : סגסוגת אלומיניום - גודל : בערך. תיאור : - -50 צלחת שחרור מהירה של מצלמה מקצועית. עיבוד דיוק של CNC, אנטי-חמצון לאנודה פני השטח מקשה על, עמיד יותר לעמידות בפני עמידה.6 אינץ 'כולל : 2 חתיכות -50 שחרור מהיר שחרור : אנא אפשר שגיאות קלות בגלל מדידה ידנית.-50 צלחת שחרור מהירה של מצלמה מקצועית. בורג עם ידית D, מחורץ, קל לתפעול. -עיבוד דיוק של CNC, אנטי-חמצון לאנודה פני השטח מקשה על, עמיד יותר בפני ועמידות בלאי. - בורג עם ידית D, מחורץ, קל להפעלה. - מתאימה לכל המצלמות עם 1/4 ". מתאים לכל המצלמות עם 1/4 ".

הוא גדול מהמידע

- Model:
-50
- Material:
Aluminum Alloy
- Size:
Approx. 50×42mm/1.9×1.6inch
Package Includes:
2 Pieces -50 Quick Release Plate:
Note:
Please allow a slightly errors due to manual measurement.:
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers.:

מוצרים בקטגוריה

זכוכית מגדלת גדולה במיוחד פי 4 עם 4 נורות לד בהירות עדשת זום, [משודרגת] רמת בהירות מתכווננת זכוכית מגדלת לא מאוחדת לקריאת עיניים קטנות ומזדקנות קשישים ותחביבים (גודל: 9 * 20.5 ג
  • טרי