- טרי
![אקו נשים של יום 2.1 נמוך גור-טקס עמיד למים צלב מאמן אקו נשים של יום 2.1 נמוך גור-טקס עמיד למים צלב מאמן](/mix/tomatus/31979-אקו_נשים_של_יום_2.1_נמוך_גור-טקס_עמיד_למים_צלב_מאמן.jpg)
מדרס אורתוליט אולטראליט מציע נוחות קלה ובעלת ביצועים גבוהים למהירות, טכנולוגיית התנועה הטבעית של ביוםסקס מעודדת את כף הרגל שלך לנוע בצורה טבעית ויעילה יותר, בעוד שסוליית הביניים של פורן מספקת החזרת אנרגיה והקפצה. לחיות מהר, אפילו בימים גשומים, במדינה אקו ביום 2.1 עם הגנה עמידה למים של גור-טקס לטיולים מהירים והרפתקאות מהירות אחרות. סוליות חדשניות על ביצועי אקו גומי+ סוליה חיצונית מציעות אחיזה, משיכה רב כיוונית ויציבות. טכנולוגיית יום מעודדת את כף הרגל לנוע בצורה טבעית ויעילה יותר, ובעלת התאמה אנטומית, בתוספת פרופיל נמוך המאפשר לך להרגיש מחובר לשבילים. סוליית הגומי+ הביצועים של אקו מספקת לך אחיזה ומתיחה. סוליית פורן רכה וקלילה במיוחד מספקת החזרת אנרגיה והקפצה. קרום גור-טקס להגנה 100 אחוז עמידה למים וחסינת רוח כדי לשמור על יובש ונוח. נעל ההליכה האתלטית הזו, שתוכננה מחומר ריפסטופ, מגיעה עם לוגו מחזיר אור שיעזור לכם להיראות בחושך, ואשר מוסיף גם לאסתטיקה הספורטיבית.