- טרי
![אפוד מחומם לנשים נומק עם 3 רמות חימום, 4 אזורי חימום, ז'קט חימום צוואר אפוד מחומם לנשים נומק עם 3 רמות חימום, 4 אזורי חימום, ז'קט חימום צוואר](/mix/tomatus/3067-אפוד_מחומם_לנשים_נומק_עם_3_רמות_חימום,_4_אזורי_חימום,_ז'קט_חימום_צוואר.jpg)
אפוד מחומם לנשים Nomakk עם 3 רמות חימום, 4 אזורי חימום, ז'קט חימום צוואר הניתן לשטיפה (סוללות לא כלולות) 【אירוע מומלץ】 : כושר מושלם של NOMAKK מעיל אפוד נשים כלבוש יומיומי מזדמן. 【3 רמות חימום】 : אתה יכול להתאים בחופשיות את הטמפרטורה כדי לענות על צרכים שונים. 【חום מהיר וארוך טווח (סוללות לא כלולות)】 : באמצעות חבילת חשמל של 5
V3
A 15000m
Ah קיבולת, מתחממת במהירות תוך שניות וניתן להשתמש בהן במשך 8-12 שעות. הוא מומלץ לעתים קרובות גם למשרדי פנים קרים.בחר בגודל כדי לראות את מדיניות ההחזרה של הפריט. 【מחמם את כל הגוף】 : 4 אלמנטים לחימום סיבי פחמן מייצרים חום בצווארון, באמצע הגב ושני אזורי בטן, עם 3 הגדרות חום זמינות מתכווננות בלחיצה פשוטה של כפתור. 【טיפול קל וקנייה ללא סיכונים】 : רחיץ מכונה, בטוח וקל לניקוי, אנא הסר את הסוללה והרכיב את הכיסים לפני הכביסה; האפוד המחומם שלנו לנשים יש אחריות לשלוש שנים. האפוד התרמי של נומק הנשים יגן על כל חלק בפלג גופך העליון מפני הקור. שביעות הרצון שלך חשובה! אנא אל תהסס לפנות אלינו בדוא"ל, אנו נספק לך את השירות האיכותי ביותר!. קצר לחץ על הכפתור כדי לעבור בין הטמפרטורות השונות של האפוד המחומם : גבוה 140-149 מעלות צלזיוס (אדום), בינוני 122-140 מעלות צלזיוס (לבן), 113-122 ° F (כחול).