- טרי
![לברון של נייקי לברון 19 נעלי כדורסל לברון של נייקי לברון 19 נעלי כדורסל](/mix/tomatus/219226-לברון_של_נייקי_לברון_19_נעלי_כדורסל.jpg)
Air Jordan 1 הנשים 1 "עפרות ברזל קלות/סירנה אדום" היא גרסת נשים לנעל הכדורסל הרטרו של מייקל ג'ורדן בצבע צבעוני בהשראת קבוצתו לשעבר, שיקגו בולס הרגליים הקדמיות, לולאות, צווארון ועקב מופיעים בעור בהיר בצבע עפרות עפרות. בדים נושמים ונעים חופשיים שמתאימים לפי כף הרגל ויוצרים חוויה נוחה להפליא. עיצוב בלעדי וחומרים עמידים בכל צעד מרגיש קליל ובריז. סוווש עור שחור נמצא משני צדי הנעל ולוגו "כנפיים" שחור רקום על העקב. הבוהן המחוררת והפנל האמצעי בנויים בעור אדום צפיר. הצבעים האחידים של הצוות השחור, הלבן והאדום של הבולס, "עפרות ברזל/סירנה אדום" בהיר הוא עוד מופע להשפעת קבוצת הכדורסל הקומה על קולקציית אייר ג'ורדן.