- טרי
![צפרדע התעמלות של קרן קופל עם חולצה כחולה בסגנון פברג 'קופסת תכשיטים בעבודת יד צפרדע התעמלות של קרן קופל עם חולצה כחולה בסגנון פברג 'קופסת תכשיטים בעבודת יד](/mix/tomatus/18316-צפרדע_התעמלות_של_קרן_קופל_עם_חולצה_כחולה_בסגנון_פברג_'קופסת_תכשיטים_בעבודת_יד.jpg)
תיבת התכשיט יש אטב מגנטי לאבטחת הסגירה כל קריסטל נבחר ביד ומונח באופן אמנותי על כל יצירה. כאספן אמנות ועתיק קרן נוצרה בהשראת היצירה המופלאה של פיטר קרל פברג 'והחלה להכין פסלים של קופסאות, ביצים, בעלי חיים ואביזרים אחרים לאוהבי האמנות. מצופה זהב 24 קראט או 925 כסף. כל פריט של קרן קופל נשלח בקופסה שחורה אלגנטית. כל שלום חתום על ידי קרן קופל כערובה לאותנטיות. כל קריסטל נבחר ביד ומונח באופן אמנותי על כל יצירה. כל פריט של קרן קופל נשלח בקופסה שחורה אלגנטית. כל הדגמים הם יצירות מקוריות של "אוסף קרן קופל" בסדרה מוגבלת. קרן קופל היא מעצבת של יצירות אמנות מעוטרות. מיוצר על ידי אומנים מוכשרים ומיומנים תחת פיקוחו של האמנית קרן קופל.מיוצר על ידי אומנים מוכשרים ומיומנים תחת פיקוחו של האמנית קרן קופל. תיבת התכשיט יש אטב מגנטי לאבטחת הסגירה. מצופה זהב 24 קראט או 925 כסף. כל פריט נוצר ונצבע בטכניקה ייחודית ביד, מצופה זהב 24 קראט או 925 כסף, מעוטר בקריסטלים אוסטריים וסברובסקי.