- טרי
![משאבת דלק חשמלית אוטומטית מסוג 4120 במיכל משאבת דלק חשמלית אוטומטית מסוג 4120 במיכל](/mix/tomatus/17551-משאבת_דלק_חשמלית_אוטומטית_מסוג_4120_במיכל.jpg)
האוטובסט נמצא בארצות הברית מאז 2007, אך הניסיון בייצור מוצרי מערכת דלק איכותיים ביותר חוזר לשנת 1994 בסין סובלנות אתנול מעולה למערכות הדלק של ימינו.כולל כל אביזרי צורך להתקנה מלאה (מסננת נמכר בנפרד). כל משאבות הדלק החשמליות פועלות על זרם מהסוללה או מערכת הטעינה של כלי הרכב כדי להעביר דלק, תחת לחץ ספציפי לקרבורטור או למזרקי הדלק. טכנולוגיה מתקדמת יחד עם כמה מהמוחות המובילים בעולם הרוויחה לנו תעודת אי. מסופק עם 12 חודש ללא הגבלה קילומטראז אחריות. למערכות אספקת דלק יש אלמנט משותף אחד שנמצא במרכז כל סוג של מכלול מודולים או במתלה המיכל והוא משאבת הדלק החשמלית. האוטובסט משתמש רק בחומרים איכותיים ביותר כדי להבטיח את איכות המוצר. נבדק בנקודות רבות לאורך כל תהליך הייצור כדי להבטיח עמידות ואמינות. משאבות דלק אוטומטיות ומכלולי מודולים בנויים תחת הנחיות קפדניות כדי לעמוד בדרישות היצרנים או לחרוג מהן. מכיוון שאוטובסט היא ספקית של יצרני ציוד מקורי, תשומת לב נוספת לאיכות בחומרי הגלם והעיצוב מביאה לביצועים ועמידות גבוהים יותר. מרבית יצרני הרכב משתמשים במכלולי מודולים במיכל, העשויים מפלסטיק עמיד לדלק.