- טרי
![Clubman Pinaud 2-in-1 מזגן וקרם לחות פנים, 3 גרם x 2 חבילה Clubman Pinaud 2-in-1 מזגן וקרם לחות פנים, 3 גרם x 2 חבילה](/mix/tomatus/156586-clubman_pinaud_2-in-1_מזגן_וקרם_לחות_פנים,_3_גרם_x_2_חבילה.jpg)
מרכך זקן 2-ב -1 and Face Cutrolizer : Clubman 2-in-1 מזגן וקרם לחות פנים אכן תושב כפול כקרם לחות פנים ומרכך זקן בפורמולה אחת. הרגישו וראו את ההבדל ברכות נגיעה ובברק טבעי לשיער ועור בריאים יותר. הם מייצרים מוצרים ללא פשרה על ידי התמקדות רק במרכיבים האיכותיים ביותר לניקוי, להזין ולהגן!. אין תחושה שמנונית. אין תחושה שמנונית. מרכך שטיפה קל משקל זה יכול לשמש גם כטיפול במיזוג עמוק ללחות נוספת מבלי לשקול את השיער. זה עוזר למשמעת שיער מקורזל ועדין לשיער חלק ללא משקל עם תנועה טבעית. הם מייצרים מוצרים ללא פשרה על ידי התמקדות רק במרכיבים האיכותיים ביותר לניקוי, להזין ולהגן!. מופעל על ידי מרכיבים שמקורם בטבע : מנוסח עם תערובת מיוחדת של שמן קוקוס, חלבון סויה ופנתנול כדי להרגיע את העור ולהשאיר את זקניך רך ונטול פריז. חוסך זמן : מרכך הזקן של Clubman 2-in-1 וקרם לחות פנים מחדש את הלחות והסייע כמתפרץ טבעי על ידי הוספת תלוש לשיער כדי לחסוך זמן רב בעת התנתקות. זה מאפשר לך לסרוק את השיער ללא המהומה, מה שהופך את זה למרכך למרכך לגברים שיש להם קרקפים רגישים ומי שעובד את יום הכביסה!. העבודה הקשה שלהם והתובנות הנוקבות שלהם לגבי מוצרי טיפוח שאדם זקוק לשגרה היומית שלו עזרו ליצור את המועדון של ימינו. מנוסח עם כמות הלחות המושלמת : זקן וטיפול בפנים זה נקי ממרכיבים מזיקים המביאים את המיטב מגדילי הזקן שלך וניתן להשתמש בהם על הפנים שלך. זה יזין ויחדש את הלחות בכל גדיל, אחרי שטיפה אחת בלבד!. זה מאפשר לך לסרוק את השיער ללא המהומה, מה שהופך את זה למרכך למרכך לגברים שיש להם קרקפים רגישים ומי שעובד את יום הכביסה!.מרכך זקן 2-ב -1 and Face Cutrolizer : Clubman 2-in-1 מזגן וקרם לחות פנים אכן תושב כפול כקרם לחות פנים ומרכך זקן בפורמולה אחת. מרכך שטיפה קל משקל זה יכול לשמש גם כטיפול במיזוג עמוק ללחות נוספת מבלי לשקול את השיער. טיפוח פנים איכותי אתה סומך : Clubman פותח עם שיתוף הפעולה של מספרות וסטייליסטים ידוענים. מופעל על ידי מרכיבים שמקורם בטבע : מנוסח עם תערובת מיוחדת של שמן קוקוס, חלבון סויה ופנתנול כדי להרגיע את העור ולהשאיר את זקניך רך ונטול פריז.