- טרי
![סט יערה א-לה מייסון - כולל סבון ידיים 16.9 עוז, דאודורנט 2.4 עוז וקרם גוף 5 עוז סט יערה א-לה מייסון - כולל סבון ידיים 16.9 עוז, דאודורנט 2.4 עוז וקרם גוף 5 עוז](/mix/tomatus/14879-סט_יערה_א-לה_מייסון_-_כולל_סבון_ידיים_16.9_עוז,_דאודורנט_2.4_עוז_וקרם_גוף_5_עוז.jpg)
דאודורנט יערה לה מייסון דה פרובנס : מנוסח כדי לעכב חיידקים הגורמים לריח תוך שמירה על בית השחי יבש קרם שפותח במיוחד עשיר אך לא דביק ונספג במהירות בעור. מיוצר עם כל המרכיבים הטבעיים והשיטות המסורתיות, יערה א-לה מייסון דה פרובנס עדינה מספיק לשימוש קבוע בכל סוגי העור. קרם גוף יערה א-לה מייסון : קרם ידיים וגוף א-לה מייסון הוא נוסחה צרפתית מסורתית לידיים ולגוף. הנוסחה הצרפתית המסורתית העשויה משמנים צמחיים ותמציות צמחים אידיאלית לעור רגיש, אך היא עמידה לאורך זמן כדי לשמור על תחושת רעננות. תהליך בישול וטיהור איטי שהופך 100% שמנים צמחיים טבעיים לסבונים עשירים, חלקים ומקציפים גליצרין, רכים יותר לעור מאשר סבונים נוזליים אחרים המכונים גם חומרי ניקוי.סבון נוזלי יערה לה מייסון דה פרובנס הוא שטיפת גוף מפוארת שנועדה לנקות את עורכם בעדינות.